De voorbereiding op het nieuwe seizoen is volop aan de gang, vorig weekend stond er zelfs een vierdaagse stage op het programma, deze ging door in Schoorl (Noord-Holland). Voor onze drie jonge nieuwkomers was het na enkele eerdere trainingen een eerste echte uitgebreide kennismaking met de groep. Jana Maes, Joni Muys (beide HC Schoten) en Femke Van Gestel (HVH Zandvliet) zijn grote Antwerpse talenten die de stap naar eerste nationale kunnen zetten bij onze club. Met dank aan hun respectievelijke clubs die de meisjes deze stap gunnen om zo door te groeien in hun favoriete sport. En ook respect voor de meisjes die de stap durfden te zetten en een sportieve uitdaging duidelijk niet uit de weg gaan. De stage was duidelijk een succes getuige de commentaren achteraf. Trainingen, groepsactiviteiten, wedstrijden, hotel, maaltijden, over alles waren de reacties eensgezind positief. Femke, de jongste van onze groep en dus één van de nieuwkomers vatte het als volgt samen met deze mooie woorden:

 De stage in Schoorl met DHW was verrassend positief. Met een bang hartje ging ik mee maar ik kwam er sterker uit. De trainingen waren heel leerrijk, net hetzelfde voor de oefenmatchen. Het mooie aan DHW is dat de andere meiden je helpen, ze wijzen je als jongere op je fouten maar ze helpen ze ook te verbeteren. Het feit dat je op elkaar kunt rekenen is fantastisch. Bij de oefenmatchen liet de trainer ook iedereen spelen, ook al maak je fouten. Zo kun je leren uit je fouten en heb je plezier in handbal. De bootcamp bezorgde leuke beelden en herinneringen, een super idee was het! Ik ben heel blij dat ik in deze ploeg ben opgenomen en de stage heeft dit bewezen. Bedankt aan de toffe ploeg en de goede trainers!”